Přihláška

Přihláška na kurz plavání

Provozní řád

Podložky jsou určené pouze pro nejmenší děti. Nepokládejte na ně tašky a jiné věci. Prosím, nenechávejte po nich starší děti běhat a skákat. Na podložku nejprve položte ručník, případně jednorázovou podložku a teprve poté miminko. Po použití, prosím, opět vraťte na své místo.

Před vstupem do bazénu nechejte prosím dítě vyčůrat na nočník, nebo pod tekoucí vodou u umyvadla / ve sprše

Před vstupem do bazénu se děti i dospělí umyjí bez plavek mýdlem. V případě doprovodu je třeba opláchnutí nohou a nebo použít přezůvky.

Každé dítě používá plavečky s přiléhavou gumičkou kolem nohou a bříška nebo plavací plenku.

V případě použití WC nebo nočníku během lekce je nutné se zase osprchovat. Nočník, prosím, vždy oplachujte.

Během kurzu bude probíhat focení. Fotky budou následně umístěny na úložišti, kam budou mít přístup pouze účastníci kurzu. Bližší informace proběhnou na lekci. V případě, že budete pořizovat fotografie/video na lekci, nezapomeňte dodržovat GDPR. Foťte pouze své dítě. Pro záběry více dětí musíte mít souhlas všech účastníků.

Je zakázáno konzumovat potraviny a pití v prostorách bazénu. Není povolen vstup se žvýkačkou do prostor bazénu.

Podpisem přihlášky potvrzujete, že za své dítě  nesete po celou dobu odpovědnost, stejně tak osobní i finanční za případné poškození vybavení prostor.

Ženy do bazénu vstupují z hygienických důvodů bez make-upu, dlouhé vlasy, prosím, stáhněte do culíku.

Plavací řád: aquavparku.cz/navstevni-rad 

Podmínky plavání

Do kurzů by měly chodit jen zdravé děti a zdraví rodiče. Pokud váháte nad přihlášením či návštěvou samotné lekce, informujte se prostřednictvím e-mailu či na uvedeném čísle.

Přednost mají primárně plaváčci, kteří navštěvují stávající kurz a nový kurz mají včas uhrazený. Dle uvolněných míst se nabízí prostor pro další. V případě, že místo nebude, je provozovatel povinen bez prodlení podat informaci novým přihlášeným. Není možný vstup dítěte, které není do kurzu přihlášené.

Kurzovné je třeba uhradit včas, do termínu uvedeného na webu. Pozdější přihlášení či odeslání platby, prosím, konzultujte e-mailem nebo telefonicky.

Cena kurzu je za 10 lekcí v daném termínu, na který se přihlásíte. Částka je nevratná a nepřevoditelná. Absence je možné převést do dalšího kurzu za okolností, že je včas uhrazený.

Aqua baby club si vyhrazuje nárok na změnu termínu plavání.

Provozovatel neodpovídá za ztrátu nebo odcizení odložených věcí.

Nahlášení pokračování do dalšího kurzu, pro stávající plaváčky,  je vhodné uskutečnit nejlépe do osmé lekce. Po té již nemusí být místo zaručeno.

Doplňující nformace

Na lekce vždy doporučuji přijít s předstihem. Může Vás zdržet něco na cestě, dítko může usnout,… Není vhodné přijít na poslední chvíli, ale kdyby se to náhodou podařilo, určitě vstupujte na bazén vždy s dobrou náladou. Obvykle platí, že tak, jak si lekce bude užívat vy, tak si je budou užívat i děti.
Na prvních lekcích a s menšími dětmi budete vždy potřebovat o něco více času.
V šatnách i na bazénu budete mít vždy k dispozici pomůcky, které můžete dle potřeby využít. Jen prosíme, abyste je poté vraceli zpět, aby byly k dispozici i pro ostatní.
Přímo k bazénu je dobré přijít cca 5 minut před začátkem lekce. Jednak aby měly děti prostor se rozkoukat, ale zároveň aby se nenarušoval chod lekce před Vámi.

Lekce jsou vedené v malých skupinkách, za doprovodu říkanek a písniček, které děti mají často velmi rády 😊. Ve vodě je s dítětem rodič, teta, děda,.., vždy však ale pouze jeden dospělý. Každý kurz se zaměřuje na něco jiného, tak aby na sebe potřebné dovednosti navazovaly. Výuka probíhá formou hry, při které se děti zároveň učí.

Náhrady máte možnost využít v další plavací dny, případně na druhém plavacím místě. Avšak vždy, prosím, o informaci formou SMS nebo e-mailem, abychom se vyhnuli přeplněným skupinkám. Stejně tak, prosím, o omluvení lekce – čím dříve, tím lépe.

Dotazy FAQ

Obě varianty, prosím, sdělte předem formou SMS nebo e-mailem.

Standardně do vody vstupuje pouze jeden, avšak po předchozí domluvě či nižší účasti mohou oba.

V případě, že se budete účastnit navazujícího kurzu, lze náhrady převádět. Pokud v kurzu nepokračujete, nevybrané absence propadají.
Není třeba znovu posílat přihlášku, pokud neměníte plavací místo. Na pokračování se zapíšete ke konci probíhajícího kurzu. Stačí tedy zaslat jen platbu, případně přinést platbu v hotovosti.

Většina zdravotních pojišťoven na kurzy plavání přispívá. V případě, že i ta Vaše, stačí během kurzu
přinést vyplněný formulář, který od Vás pojišťovna vyžaduje.